محل تبلیغات شما
کجا‌هستم‌و‌کجا‌می‌خواهیم‌‌برویم
البته‌بیشتر‌برنامه‌ها‌ما‌را‌به‌هدف‌معطوف‌میکنند
باید‌بدونیم‌کجا‌هستیم‌ونتایج‌را‌ببینیم‌‌بله‌این‌مطلب‌‌میگه
بیشتر‌اوقات‌حواس‌و‌فکر‌ما‌به‌هدف‌‌و‌نه‌چگونگی‌رسیدن‌به
اون‌ومیگیم‌که‌این‌نتیجه‌بده‌چرا‌نتیجه‌خوب‌حاصل‌نشد
چون‌همه‌ما‌را‌به‌نتیجه‌معطوف‌کرده‌و‌اهمیت‌به‌احساسات
افکار‌و‌اعمال‌منتهی‌به‌هدف‌را‌به‌خیال‌خودش‌رها‌گذاشته
‌پس‌نتیجه‌مطلوب‌را‌نمیگیریم‌‌کجا‌هستم‌و‌کجا‌میروم‌این‌مهمه
‌موفق‌باشید‌‌‌موفق‌باشید‌‌قسمتی‌از‌سخنرانی‌باب‌پراکتور

شهر‌خدا‌‌رمضان‌ماه‌ضیافت

علامه طباطبایی (قدس سره)

فرازی‌از‌مناجات‌نامه‌خواجه‌عبداللله‌انصاری

چیزی‌که‌سالها‌در‌یکجا‌‌بودنم‌را‌توجیه‌کرد ,کجا‌هستم‌و‌کجا‌می‌خواهیم‌‌برویمالبته‌بیشتر‌برنامه‌ها‌ما‌را‌به‌هدف‌معطوف‌میکنندباید‌بدونیم‌کجا‌هستیم‌ونتایج‌را‌ببینیم‌‌بله‌این‌مطلب‌‌میگهبیشتر‌اوقات‌حواس‌و‌فکر‌ما‌به‌هدف‌‌و‌نه‌چگونگی‌رسیدن‌بهاون‌ومیگیم‌که‌این‌نتیجه‌بده‌چرا‌نتیجه‌خوب‌حاصل‌نشدچون‌همه‌ما‌را‌به‌نتیجه‌معطوف‌کرده‌و‌اهمیت‌به‌احساساتافکار‌و‌اعمال‌منتهی‌به‌هدف‌را‌به‌خیال‌خودش‌رها‌گذاشته‌پس‌نتیجه‌مطلوب‌را‌نمیگیریم‌‌کجا‌هستم‌و‌کجا‌میروم‌این‌مهمه‌موفق‌باشید‌‌‌موفق‌باشید‌‌قسمتی‌از‌سخنرانی‌باب‌پراکتور ,کجا‌هستم‌و‌کجا‌می‌خواهیم‌‌برویمالبته‌بیشتر‌برنامه‌ها‌ما‌را‌به‌هدف‌معطوف‌میکنندباید‌بدونیم‌کجا‌هستیم‌ونتایج‌را‌ببینیم‌‌بله‌این‌مطلب‌‌میگهبیشتر‌اوقات‌حواس‌و‌فکر‌ما‌به‌هدف‌‌و‌نه‌چگونگی‌رسیدن‌بهاون‌ومیگیم‌که‌این‌نتیجه‌بده‌چرا‌نتیجه‌خوب‌حاصل‌نشدچون‌همه‌ما‌را‌به‌نتیجه‌معطوف‌کرده‌و‌اهمیت‌به‌احساساتافکار‌و‌اعمال‌منتهی‌به‌هدف‌را‌به‌خیال‌خودش‌رها‌گذاشته‌پس‌نتیجه‌مطلوب‌را‌نمیگیریم‌‌کجا‌هستم‌و‌کجا‌میروم‌این‌مهمه‌موفق‌باشید‌‌‌موفق‌باشید‌‌قسمتی‌از‌سخنرانی‌باب‌پراکتور چیزی‌که‌سالها‌در‌یکجا‌‌بودنم‌را‌توجیه‌کرد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت اطلاع رسانی آقای دكتر علی حمداله زاده گل ziataripre longpupartghaz تهیه برنامه زمان بندی پروژه به همراه کنترل پروژه کانون آگهی و تبلیغاتی تابان گلستان fabyscotua بن بست عشق Karin's info deapawealqui billige fodboldtrøjer 2016|fodboldtrøjer born online butik