محل تبلیغات شما
ولادت‌امیر‌المومنینین‌حضرت‌علی‌ابن‌ابی‌طالب‌‌مبار‌ک‌بادمعجزه‌ای‌از‌حضرت‌علی‌دراطراف‌شهر‌مکه‌طایفه‌ای‌زندگی
می‌کردند که‌ریس‌طایفه‌‌عزم‌رفتن‌به‌مکه‌کرد‌و‌افراد‌قبیله‌به‌او‌گفتند‌به‌مسجد‌الحرام‌نرو‌رفتی‌پنبه‌در‌گوشت‌بگذار
‌و‌از‌اتفاق‌به‌مسجد‌الحرام‌رفت‌پیامبر‌را‌دیدجذب‌ایشان‌شد‌وپنبه‌را‌از‌گوش‌در‌اورد‌اسلام‌اورد‌به‌حضرت‌محمد‌گفت‌
من‌طایفه‌ام‌را‌مسلمان‌میکنم‌‌جایزه‌ام‌چیست‌پیامبر‌فرمودندیک‌شتر‌‌برای‌تو‌وهر‌نفر‌دیگر‌که‌اسلام‌بیاورند‌یک‌شتر
او‌به‌طایفه‌رفت‌هشتاد‌نفر‌مسلمان‌شدند‌به‌مسجد‌الحرام‌رفت‌پیامبر‌‌از‌دنبا‌رفته‌بودند‌‌از‌جانشینشان‌پرسید‌گفتند
حضرت‌علی‌گفت‌کجا‌هستند‌گفتند‌‌جبل‌الرحمه‌او‌به‌انجا‌رفت‌حضرت‌اورا‌به‌نامش‌صدا‌وگفتنددنبال‌هشتاد‌شترت
امدهای‌واشاره‌به‌کوه‌کردند‌هشتاد‌شتر‌از‌دلکوه‌دامد‌و‌این‌یکی‌از‌معجزات‌حضرت‌علی‌‌)عاست

شهر‌خدا‌‌رمضان‌ماه‌ضیافت

علامه طباطبایی (قدس سره)

فرازی‌از‌مناجات‌نامه‌خواجه‌عبداللله‌انصاری

ولادت‌مولود‌کعبه‌‌مبارک‌باد ,عاست ,که‌ریس‌طایفه‌‌عزم‌رفتن‌به‌مکه‌کرد‌و‌افراد‌قبیله‌به‌او‌گفتند‌به‌مسجد‌الحرام‌نرو‌رفتی‌پنبه‌در‌گوشت‌بگذار‌و‌از‌اتفاق‌به‌مسجد‌الحرام‌رفت‌پیامبر‌را‌دیدجذب‌ایشان‌شد‌وپنبه‌را‌از‌گوش‌در‌اورد‌اسلام‌اورد‌به‌حضرت‌محمد‌گفت‌من‌طایفه‌ام‌را‌مسلمان‌میکنم‌‌جایزه‌ام‌چیست‌پیامبر‌فرمودندیک‌شتر‌‌برای‌تو‌وهر‌نفر‌دیگر‌که‌اسلام‌بیاورند‌یک‌شتراو‌به‌طایفه‌رفت‌هشتاد‌نفر‌مسلمان‌شدند‌به‌مسجد‌الحرام‌رفت‌پیامبر‌‌از‌دنبا‌رفته‌بودند‌‌از‌جانشینشان‌پرسید‌گفتندحضرت‌علی‌گفت‌کجا‌هستند‌گفتند‌‌جبل‌الرحمه‌او‌به‌انجا‌رفت‌حضرت‌اورا‌به‌نامش‌صدا‌وگفتنددنبال‌هشتاد‌شترتامدهای‌واشاره‌به‌کوه‌کردند‌هشتاد‌شتر‌از‌دلکوه‌دامد‌و‌این‌یکی‌از‌معجزات‌حضرت‌علی‌‌ ,ولادت‌امیر‌المومنینین‌حضرت‌علی‌ابن‌ابی‌طالب‌‌مبار‌ک‌بادمعجزه‌ای‌از‌حضرت‌علی‌دراطراف‌شهر‌مکه‌طایفه‌ای‌زندگیمی‌کردند ,عاست ولادت‌مولود‌کعبه‌‌مبارک‌باد ,که‌ریس‌طایفه‌‌عزم‌رفتن‌به‌مکه‌کرد‌و‌افراد‌قبیله‌به‌او‌گفتند‌به‌مسجد‌الحرام‌نرو‌رفتی‌پنبه‌در‌گوشت‌بگذار‌و‌از‌اتفاق‌به‌مسجد‌الحرام‌رفت‌پیامبر‌را‌دیدجذب‌ایشان‌شد‌وپنبه‌را‌از‌گوش‌در‌اورد‌اسلام‌اورد‌به‌حضرت‌محمد‌گفت‌من‌طایفه‌ام‌را‌مسلمان‌میکنم‌‌جایزه‌ام‌چیست‌پیامبر‌فرمودندیک‌شتر‌‌برای‌تو‌وهر‌نفر‌دیگر‌که‌اسلام‌بیاورند‌یک‌شتراو‌به‌طایفه‌رفت‌هشتاد‌نفر‌مسلمان‌شدند‌به‌مسجد‌الحرام‌رفت‌پیامبر‌‌از‌دنبا‌رفته‌بودند‌‌از‌جانشینشان‌پرسید‌گفتندحضرت‌علی‌گفت‌کجا‌هستند‌گفتند‌‌جبل‌الرحمه‌او‌به‌انجا‌رفت‌حضرت‌اورا‌به‌نامش‌صدا‌وگفتنددنبال‌هشتاد‌شترتامدهای‌واشاره‌به‌کوه‌کردند‌هشتاد‌شتر‌از‌دلکوه‌دامد‌و‌این‌یکی‌از‌معجزات‌حضرت‌علی‌‌ عاست ,ولادت‌امیر‌المومنینین‌حضرت‌علی‌ابن‌ابی‌طالب‌‌مبار‌ک‌بادمعجزه‌ای‌از‌حضرت‌علی‌دراطراف‌شهر‌مکه‌طایفه‌ای‌زندگیمی‌کردند که‌ریس‌طایفه‌‌عزم‌رفتن‌به‌مکه‌کرد‌و‌افراد‌قبیله‌به‌او‌گفتند‌به‌مسجد‌الحرام‌نرو‌رفتی‌پنبه‌در‌گوشت‌بگذار‌و‌از‌اتفاق‌به‌مسجد‌الحرام‌رفت‌پیامبر‌را‌دیدجذب‌ایشان‌شد‌وپنبه‌را‌از‌گوش‌در‌اورد‌اسلام‌اورد‌به‌حضرت‌محمد‌گفت‌من‌طایفه‌ام‌را‌مسلمان‌میکنم‌‌جایزه‌ام‌چیست‌پیامبر‌فرمودندیک‌شتر‌‌برای‌تو‌وهر‌نفر‌دیگر‌که‌اسلام‌بیاورند‌یک‌شتراو‌به‌طایفه‌رفت‌هشتاد‌نفر‌مسلمان‌شدند‌به‌مسجد‌الحرام‌رفت‌پیامبر‌‌از‌دنبا‌رفته‌بودند‌‌از‌جانشینشان‌پرسید‌گفتندحضرت‌علی‌گفت‌کجا‌هستند‌گفتند‌‌جبل‌الرحمه‌او‌به‌انجا‌رفت‌حضرت‌اورا‌به‌نامش‌صدا‌وگفتنددنبال‌هشتاد‌شترتامدهای‌واشاره‌به‌کوه‌کردند‌هشتاد‌شتر‌از‌دلکوه‌دامد‌و‌این‌یکی‌از‌معجزات‌حضرت‌علی‌‌

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

السَّلامُ عَلَیْكِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَةُ الشَّهِیدَةُ ... پول آسان Pearl's info lauranabjohh Matthew's info وبلاگ برای تمام گیمر ها elenofoth خنده خرزهره ۩۞۩ فریادهای سوخته ۩۞۩ Randolph's site