محل تبلیغات شما
کجا‌هستم‌و‌کجا‌می‌خواهیم‌‌برویم
البته‌بیشتر‌برنامه‌ها‌ما‌را‌به‌هدف‌معطوف‌میکنند
باید‌بدونیم‌کجا‌هستیم‌ونتایج‌را‌ببینیم‌‌بله‌این‌مطلب‌‌میگه
بیشتر‌اوقات‌حواس‌و‌فکر‌ما‌به‌هدف‌‌و‌نه‌چگونگی‌رسیدن‌به
اون‌ومیگیم‌که‌این‌نتیجه‌بده‌چرا‌نتیجه‌خوب‌حاصل‌نشد
چون‌همه‌ما‌را‌به‌نتیجه‌معطوف‌کرده‌و‌اهمیت‌به‌احساسات
افکار‌و‌اعمال‌منتهی‌به‌هدف‌را‌به‌خیال‌خودش‌رها‌گذاشته
‌پس‌نتیجه‌مطلوب‌را‌نمیگیریم‌‌کجا‌هستم‌و‌کجا‌میروم‌این‌مهمه
‌موفق‌باشید‌‌‌موفق‌باشید‌‌قسمتی‌از‌سخنرانی‌باب‌پراکتور

شهر‌خدا‌‌رمضان‌ماه‌ضیافت

علامه طباطبایی (قدس سره)

فرازی‌از‌مناجات‌نامه‌خواجه‌عبداللله‌انصاری

چیزی‌که‌سالها‌در‌یکجا‌‌بودنم‌را‌توجیه‌کرد ,کجا‌هستم‌و‌کجا‌می‌خواهیم‌‌برویمالبته‌بیشتر‌برنامه‌ها‌ما‌را‌به‌هدف‌معطوف‌میکنندباید‌بدونیم‌کجا‌هستیم‌ونتایج‌را‌ببینیم‌‌بله‌این‌مطلب‌‌میگهبیشتر‌اوقات‌حواس‌و‌فکر‌ما‌به‌هدف‌‌و‌نه‌چگونگی‌رسیدن‌بهاون‌ومیگیم‌که‌این‌نتیجه‌بده‌چرا‌نتیجه‌خوب‌حاصل‌نشدچون‌همه‌ما‌را‌به‌نتیجه‌معطوف‌کرده‌و‌اهمیت‌به‌احساساتافکار‌و‌اعمال‌منتهی‌به‌هدف‌را‌به‌خیال‌خودش‌رها‌گذاشته‌پس‌نتیجه‌مطلوب‌را‌نمیگیریم‌‌کجا‌هستم‌و‌کجا‌میروم‌این‌مهمه‌موفق‌باشید‌‌‌موفق‌باشید‌‌قسمتی‌از‌سخنرانی‌باب‌پراکتور ,کجا‌هستم‌و‌کجا‌می‌خواهیم‌‌برویمالبته‌بیشتر‌برنامه‌ها‌ما‌را‌به‌هدف‌معطوف‌میکنندباید‌بدونیم‌کجا‌هستیم‌ونتایج‌را‌ببینیم‌‌بله‌این‌مطلب‌‌میگهبیشتر‌اوقات‌حواس‌و‌فکر‌ما‌به‌هدف‌‌و‌نه‌چگونگی‌رسیدن‌بهاون‌ومیگیم‌که‌این‌نتیجه‌بده‌چرا‌نتیجه‌خوب‌حاصل‌نشدچون‌همه‌ما‌را‌به‌نتیجه‌معطوف‌کرده‌و‌اهمیت‌به‌احساساتافکار‌و‌اعمال‌منتهی‌به‌هدف‌را‌به‌خیال‌خودش‌رها‌گذاشته‌پس‌نتیجه‌مطلوب‌را‌نمیگیریم‌‌کجا‌هستم‌و‌کجا‌میروم‌این‌مهمه‌موفق‌باشید‌‌‌موفق‌باشید‌‌قسمتی‌از‌سخنرانی‌باب‌پراکتور چیزی‌که‌سالها‌در‌یکجا‌‌بودنم‌را‌توجیه‌کرد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

radioftp pheotentehar loyflicchorpa Bệnh Xương Khớp Cathy's page طبیعت دزفول cheapjuicycouture Jason's notes Susan's info chrysinheadgo